W dniach 5-8.09.2023 r. nasza Spółka po raz pierwszy w historii była wystawcą na XXXI Międzynarodowym Salonie Przemysłu Obronnego MSPO w Kielcach.

Spółka miała okazję zaprezentować swoją szeroką ofertę kompleksowej obsługi inwestycji budowlanych. AMW Invest sp. z o.o. wspiera Inwestorów od etapu przedprojektowego aż po etap realizacji inwestycji, w tym w ramach nadzorów autorskich i inwestorskich. Wizualizacje przykładowych projektów w podziale na: budynki zabytkowe, budynki mieszkalne, budynki użyteczności publicznej i koncepcje urbanistyczne zdobiły ścianę stoiska AMW Invest sp. z o.o.

Z przykładowymi projektami można zapoznać się w zakładce projekty.

Spółka zaprezentowała także makietę przykładowego zagospodarowania lotniskowej strefy rozśrodkowania samolotów F-35. Należy podkreślić, że  infrastruktura do F-35 to jedna z najbardziej wymagających i złożonych do projektowania rzeczy, jakie można tworzyć w segmencie infrastruktury wojskowej na świecie a AMW Invest sp. z o.o. posiada nie tylko wiedzę i know-how, ale także doświadczenie w projektowaniu takiej infrastruktury.

Podczas targów przedstawiciele spółki nawiązali także wartościowe kontakty biznesowe i medialne.

Tegoroczne MSPO było rekordowe, a liczby mówią same za siebie:

  • 711 wystawców z 35 krajów;
  • 24 785 zwiedzających;
  • 61 delegacji zagranicznych z 43 krajów;

Dla Spółki było to niezwykle ważne wydarzenie, dlatego chcieliśmy się podzielić nim z Zespołem który sukces AMW Invest sp. z o.o. budował. Pracownicy mieli możliwość zwiedzania Targów z czego chętni Pracownicy licznie skorzystali.

Cieszymy się, że mogliśmy być częścią tego wydarzenia i zapraszamy do zapoznania się z folderem informacyjnym AMW Invest sp. z o.o.