17 kwietnia br. w Centrum Nauki Kopernik odbyła się konferencja zorganizowana przez Związek Projektantów i Inżynierów, Zespół Doradców Gospodarczych TOR oraz Rynek Infrastruktury. AMW Invest reprezentował Prezes Zarządu Paweł Kurtyka.

To prestiżowe branżowe wydarzenie było odpowiedzią na palące wyzwania, jakie stoją przed polskim rynkiem inwestycji infrastrukturalnych. W czasie kongresu odbyło się 6 debat z kluczowymi wyzwaniami branży (w tym m.in. dotyczącymi badań geologicznych, energetyki jądrowej, projektowaniu BIM). W wydarzeniu udział wzięli przedstawiciele najwyższych instytucji państwowych, kilkudziesięciu partnerów oraz kilkunastu panelistów. W sumie udział wzięło ok 450 uczestników, co dowodzi, że Kongres w swojej drugiej odsłonie cieszył się dużym zainteresowaniem.

       Misją AMW Invest jest projektowanie dla Rzeczypospolitej i jesteśmy z tego dumni, podobnie jak z faktu, że bierzemy aktywny udział w dyskursie publicznym dotyczącym branży inżynieryjno-nadzorowej oraz rozwoju infrastrukturalnego kraju.


Polecamy obszerną relację z Kongresu w internetowym wydaniu Builder Polska.

Zdjęcie: Builder